Salve Maria! Polska potrzebuje latającego mnicha, aby uchronił twój dom i nasz kraj od grzechu i najgorszych katastrof!

Tylko teraz wysyłamy poświęcony obrazek z modlitwą o opiekę Ojca Pio. Niech ten obrazek przypomina nam piękną historię z II wojny światowej, kiedy to Ojciec Pio latając w przestworzach zawracał nadlatujące bombowce. Dzięki jego cudownej interwencji ani jedna bomba nie spadła na San Giovanni Rotondo. Po wojnie kilku pilotów pojechało zaciekawieni pojechali zobaczyć czy tym latającym mnichem nie był św. Ojciec Pio. Kiedy jeden z nich wszedł do zakrystii od razu poznał Ojca Pio na co stygmatyk powiedział: „a więc to ty chciałeś nas wysadzić w powietrze”. Po tym spotkaniu lotnik nawrócił się na katolicyzm.
To jeden z wielu cudów jakie Ojciec Pio uczynił podczas II wojny światowej teraz On może opiekować się tobą i Twoim domem.

Twoje imię zostanie na stałe wpisane w intencje cotygodniowej Mszy Świętej. Rocznie to ponad 50 Mszy o łaski dla Ciebie i Twoich najbliższych za wstawiennictwem Ojca Pio.

  1. Przy Twoim udziale w wysokości 20 zł, co tydzień będzie odprawiana Msza św. za Ciebie i w intencjach, które nosisz w sercu. Otrzymasz też poświęcony medalik z wizerunkiem Ojca Pio.
  2. Przy Twoim udziale na poziomie 30 zł, poza wspomnianymi wyżej Mszami św. i medalikiem, otrzymasz również piękny poświęcony przez księdza obrazek z wizerunkiem Ojca Pio oraz modlitwą zawierzenia się naszemu wielkiemu Patronowi.
  3. Przy Twoim udziale na poziomie 50 zł, oprócz medalika i obrazka z Ojcem Pio, otrzymasz także pobłogosławiony Różaniec.
  4. Przy Twoim udziale na poziomie 90 zł, poza wspomnianymi wyżej darami, po 5 miesiącach aktywnego uczestnictwa w grupie Podopieczni Ojca Pio otrzymasz poświęconą 30-centymetrową figurę naszego ukochanego św. Ojca Pio.
  5. Od razu staniesz się aktywnym członkiem dzieła poświęconego promowaniu nabożeństwa do Świętego Ojca Pio. To dla Ciebie okazja, aby mu podziękować za otrzymane łaski i wspierać ten apostolat.

Zrób więc pierwszy krok i doświadcz wdzięczności Ojca Pio.